Cześć wszystkim! :)

Nazywam się Martyna i mam 16 lat. Postanowiłam, że w końcu zrobię to, co już chciałam zrobić dawno- napiszę pierwszy wpis na mojego bloga :)
Od razu mówię- będę wszystkie posty pisać spontanicznie, będzie to na takiej zasadzie, że napiszę to, co akurat przyjdzie mi do głowy. Piszę wiersze, interesuję się modą, książkami, urodą, jeżdżę na desce, rysuję, no więc mam o czym pisać :)
Jednego na pewno możecie się spodziewać- moich pseudopsychologicznych wywodów, bowiem bardzo lubię pisać o swoich przemyśleniach i filozofiach życiowych XD
Wybaczcie też, że może nie umiem zbyt dobrze posługiwać się blogiem, bo jestem tu zupełnie nowa i nigdy nie miałam do czynienia z pisaniem postów itp.
No więc, może napiszę o sobie parę rzeczy, żebyście lepiej mnie poznali :)
1. Urodziłam się 26 stycznia 2000 roku.
2. Jak już mówiłam- jeżdżę na desce (swoją deskę traktuję jak własne dziecko dosłownie i choć nie umiem robić tricków, to jeżdżę dobrze i nie rozstaję się z nią prawie wcale), lubię czytać książki, najbardziej przypadły mi do gustu powieści młodzieżowe Ewy Nowak i „Ćpun”. Dużo rysuję, zwykle to tylko jakieś szkice ołówkiem, ale czasem też użyję pasteli, czy kredek. Piszę wierze (może kiedyś jakiś opublikuję, ale wątpię, żeby wam się spodobały, bo są trochę przygnębiające), lubię tematy mody i urody, kupuję gazety o modzie i nowości z działu kosmetyków, ale nigdy nie podążam ślepo za jakimiś trendami, raczej kieruję się swoim stylem.
3. Jestem typem samotnika- najlepiej czuję się siedząc sobie sama (lub z kotem XD) i książką oraz kawą. Nie mam dużo przyjaciół, nawet znajomych nie potrzebuję wielu, zwykle mało co mówię, wolę obserwować i słuchać innych ludzi.
4. Uwielbiam słuchać rocka i metalu oraz ich podgatunków. Moimi ulubionymi zespołami są- Metallica, Sex Pistols, BMTH i KAT. Lubię także słuchać muzyki klasycznej, moim ulubionym kompozytorem jest Ludwig van Beethoven. Moimi ukochanymi piosenkami niezmiennie są:
KAT- „Łza dla cieniów minionych” i „Diabelski Dom cz.I”
Sex Pistols- „Anarchy in UK”
5. Uwielbiam koty i kolekcjonuję wszystko z ich motywem.
6. Moim ulubionymi filmami są „Now is good”, „Przerwana lekcja muzyki”, a serialem „American Horror Story”.
7. Uwielbiam kawę.
8. Nie lubię jeść, nie odczuwam prawie w ogóle głodu.
9. Interesuje mnie sztuka, moim ulubionym artystą jest Vincent van Gogh.
10. Mój rok wygląda mniej więcej tak- gdy jest ciepło, to cały dzień spędzam na zewnątrz i nawet rzadko w ogóle pokazuję się w domu, a kiedy jest zimno, to nie wychodzę w ogóle, oprócz tego, że do szkoły i z powrotem. Jestem zmarzluchem, nie lubię, gdy na dworze jest zimno. W tym roku we ferie nie wyszłam chyba ani razu na spacer XD
Jeśli coś mi się przypomni o mnie, to na pewno coś jeszcze napiszę. No i o ile wy będziecie chcieli coś jeszcze o mnie wiedzieć ;)
No więc, do następnego wpisu!
A oto ja:

Nawigacja po wpisie

  1 comment for “Cześć wszystkim! :)

  1. 23 marca 2016 o 10:23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *